تبلیغات
!!!!!!!اووووووووها عجب عکس هایی بدو تا فیلتر نشده!!!!!!!!
,Smackdown,Results,6,March,2009,

.:. امروز :
   
 
آرشیو موضوعی
پیوندها
||تک سیتی-پرتال بزرگ ایرانیان||
دانلود فیلم های روز دنیا
p30bank بانك اطلاعاتی ایران
فیلم کده کره ای
((_*سرگرمی و دانلود*_))
((تفریح و سرگرمی))
•▪•● کمیاب ترین عکس های ایرانی ●•▪•
۩۞۩شارژ ایرانسل،دانلود نرم افزار،برنامه موبایل،آموزشی ۩۞۩
دانلود بهترین مسابقات کشتی کج
جزیره ترفند و دانلود نرم افزار
عاشقانه های من
بیکران دانلود
امكانات

تبلیغات
:: Smackdown Results - 6 March 2009
موضوع مطلب : اخبار کشتی کج  ،

 Smackdown Results - 6 March 2009

 

- محل برگزاری : آنکاسویل

Start Show

------------------------------------

گزارشگران اسمکدان تز و جیم راس به تماشاگران خوش آمد می گویند . همچنین اعلام میشه امشب مسابقه ای بین تریپل اچ و اوماگا و همچنین امضاء قرارداد مسابقه وورلد هوی ویت چمپیون بین ادج و بیگ شو رو داریم.

آندرتیکر اسمکدان این هفته رو شروع می کنه و درمورد شان مایکل و رستلمنیای 25 حرف می زنه و مثل همیشه نیز تشویق میشه در آخر اون بعد از کلمات همیشگی خودش خطاب به شان مایکل می گه که بازی او و شان در رستلمنیا قابل قبول. آندرتیکر مانند همیشه تشویق می شه و حاضرین در ورزشگاه او رو به شدت تشویق می کنند. سپس ویدیو از شان مایکل نشان داده میشه. اعلام میشه که امشب مت هاردی و ام وی پی با هم مسابقه می دن و برنده به مانی این ده بانک سال 2009 ( در رستلمنیای 25 ) راه پیدا می کنه. ویدیو از رستلمنیای 3 می بینیم. بعد از تبلیغات بر می گردیم ... جف هاردی رو در بکستیج مشاهده می کنیم که به دفتر ویکی می ره. جف به ویکی گررو می گه که نمی خواد با برادرش مت هاردی مسابقه بده پس درخواست مسابقه ای رو داره تا بتونه به مانی این ده بانک راه پیدا کنه. مت هاردی رو در رینگ می بینیم. تماشاگرا عکس العمل بدی نسبت بهش انجام می دن و گاهی او رو هو می کنن. مت هاردی صحبت هاش رو شروع می کنه و درمورد اینکه چرا جف نمی خواد باهاش بجنگه حرف می زنه او باز هم جف رو ترسو می خونه و میگه که ازش متنفر و چون قدرت در مقابل گرفتنش رو نداره باهاش مسابقه نمی ده. مت هاردی رینگ رو با چهره ای عصبانی ترک می کنه .

------------------------------------

 : Qualify for the Money in the Bank ladder match at WrestleMania 25

M.V.P Vs. Matt Hardy

------------------------------------

مسابقه شروع میشه ام وی پی بازی رو کنترل می کنه اما مت هاردی کلافه میشه و می ره برای کلوزلاین که ام وی پی اجازه نمی ده بعد از تبلیغات بر میگردیم ... دقایقی از مسابقه گذشته. مت هاردی ام وی پی رو قفل می کنه یک ریپلی از صحنه ای که ما ندیدیم نشان داده میشه که مت هاردی در اون نک برکر و هات شوت رو روی ام وی پی اجراء می کنه. ام وی پی از قفل در میاد بلند میشه هاردی رو می زنه منتظر میشه تا او بلند بشه و بعد از بلند شدن مت فیس باستر رو روی او انجام می ده می ره برای بالین البوء که مت جا خالی می ده و می خواد که توییست آف فیت بزنه که اینبار ام وی پی دفاع می کنه و بعد از رول آپ برنده میشه و مسابقه به نفع ام وی پی تموم میشه.

اعلام میشه که امشب جف هاردی و شلتون بنجامین نیز برای راه پیدا کردن به مانی این ده بانک با هم مسابقه می دن.

------------------------------------

Maryse Vs. Eve |  Non-title match

------------------------------------

هر دو دیوا وارد میشن میشل مک کول می ره در کنار تز و جیم راس می شینه و منتظر تا مسابقه شروع بشه. مسابقه شروع میشه هر دو خوب کار می کنند ایو به ماریس یک کیک می زنه سپس هلد فوت رو اجراء می کنه. ماریس بیرون می ره ولی ایو او رو برمیگردونه ماریس هات شوت رو روی طناب دوم اجراء می کنه. ایو بر میگرده بعد از چند ثانیه ناگهان ایو از روی طناب ها می پره که نا موفق و دی دی تی دریافت می کنه و می بازه. ملینا به رینگ میاد تا ماریس رو بعد مسابقه بزنه که مک کول به کمکش میاد و هر دو ملینا رو می زنند.

در قسمت بعدی اسمکدان امضاء قرار داد بیگ شو و ادج رو شاهد هستیم.

ویکی گررو داخل رینگ هستش و بعد از اینکه یکم جو ساکت می شه ادج قهرمان سنگین وزن جهان رو صدا می کنه ادج به رینگ میاد و کمربندش هم همراهش هست. ادج چند کلمه ای به ویکی میگه و سپس بیگ شو میاد تا قرار داد رو امضاء کنه. بیگ شو میکروفن می گیره و میگه که ادج قهرمانی خوبی نیست و سر تکون می ده ویکی یکم عصبانی میشه حرف های دیگه ای بین این سه رد و بدل میشه و در آخر همه چیز برای امضاء قرار داد مهیا هستش که ناگهان تماشاگران کسی رو تشویق می کنن جان سینا به رینگ میاد او در اول بیگ شو رو با حرکت لو بلوء سرنگون می کنه و بعد از اون ادج رو با میز می زنه سپس به رینگ میاد و در گوشه ویکی جمله ای میگه و می ره. تماشاگران اسمکدان جان سینا رو به شدت تشویق می کنن. بعد از تبلیغات بر میگردیم ...

------------------------------------

: Qualify for the Money in the Bank ladder match at WrestleMania 25

Jeff Hardy Vs. Shelton Benjamin

------------------------------------

جف هاردی اول و سپس شلتون بنجامین وارد می شن مسابقه آغاز میشه و جف هاردی در اول کم میاره. بازی در کنترل شلتون بنجامین هستش که جف دفاع می کنه و می خواد کراس بادی بزنه که باز هم دفاع از شلتون. شلتون بنجامین جف رو به بیرون رینگ پرت می کنه می خواد به جف اسلم بزنه که جف هاردی روش یه دایو انجام می ده. بعد از تبلیغات بر میگردیم ... بنجامین دو بک برکر می زنه و با زانو به او ضربه می زنه مسابقه پیش می ره جف هاردی با سوپلکس به بازی بر میگرده لگ دراپ رو اجراء می کنه. در همین هنگام مت هاردی به کنار رینگ میاد تا بازی رو نگاه کنه جف هاردی ویسپرد این ده ویند رو اجرا می کنه سپس توییست آف فیت می زنه و میخواد که کار رو تموم کنه اما مت هاردی میاد و شلتون بنجامین رو می زنه تا بازی دی کیو به نفع او به پایان برسه. مت هاردی شلتون رو رها می کنه و رینگ رو ترک می کنه. تبلیغی از مسابقه ای که می خواد در راو این هفته بین تریپل اچ و رندی اورتون برگزار بشه رو می بینیم. بعد از تبلیغات بر میگردیم ...

------------------------------------

Triple H Vs. Umaga

------------------------------------

هر دو استار وارد رینگ می شن مسابقه شروع میشه در اول چند حرکت قوی از تریپل اچ می بینیم اما اوماگا بازی رو کنترل می کنه تریپل اچ سوپر کیک می زنه سپس هدبات می زنه اوماگا ادامه می ده ولی تریپل اچ چند مشت به او می زنه به طرف طناب ها می فرستتش اما ناگهان لگسی رو می بنیم که وارد می شن اوماگا پایین رینگ افتاده تریپل اچ می خواد که رندی به رینگ بیاد رندی به همراه دیبایسی و رودس به رینگ میاد و به شدت تریپل اچ رو می زنن. زنگ پایان مسابقه زده میشه و برنده این مسابقه با قانون دی کیو تریپل اچ اعلام میشه رندی اورتون و گروهش دارن تریپل اچ رو به شدت هر چه تمام تر می زنن رودس و دیبایسی با زانو به سر تریپل اچ ضربه می زنن او رو به گوشه ی رینگ می برن و رندی کیک معروفش رو روی تریپل اچ انجام می ده سپس بالای سر او وایمیسته و خوشحالی می کنه. بدین ترتیب اسمکدان این هفته نیز تمام می شه.

ارسال شده توسط:سعید در یکشنبه 18 اسفند 1387 | نظرات()
مطالب گذشته

دانلود فیلم The Bounty Hunter
دانلود فیلم Crazy on the Outside
گزارش تصویری/ حاشیه دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان
سبزهای اروپا پیروزی خود را در انتخابات پارلمانی اروپا جشن گرفتند
کشف اتاق 600 ساله تدفین دختران
عجیب‌ترین خودروهاى تاریخ!
مصاحبه ای خواندنی با "نیوشا ضیغمی"
پنجاه راه بازی با اعصاب دیگران !!!
ایجاد قفل و پسورد برای اس ام اس های دریافتی با نرم افزار SMS Lock
علی دایی

آرشیو ماهانه
هفته چهارم فروردین 1389
هفته چهارم خرداد 1388
هفته اول اردیبهشت 1388
هفته سوم فروردین 1388
هفته سوم اسفند 1387
هفته دوم اسفند 1387
هفته اول اسفند 1387
هفته چهارم بهمن 1387
هفته سوم بهمن 1387
نظر سنجی
+ نظرتون درباره این وبلاگ چیه؟
-
-
-
-
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان سعید

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://fasion.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

,Smackdown,Results,6,March,2009,